Кульминацией проведения недели математики, информатики, физики стала интеллектуальная игра “Кто возьмет миллион” между студентами первого курса.
06 февраля в актовом зале колледжа собрались преподаватели и учащиеся первого курса. Студенты проявили активность и с удовольствием приняли участие в данной игре. Победителем стал студент первого курса, группы ОП-23-27К Жарылқасын Мұхамеджан. Поздравляем и желаем дальнейших успехов, новых побед всем участникам!

Математика, информатика, физика апталығының жаңалығы бірінші курс студенттері арасындағы “Миллион кімге бұйырады” интеллектуалды ойыны болды.
06 ақпанда колледждің акт залында бірінші курс студенттері мен оқытушылар жиналды. Студенттер белсенділік танытып, осы ойынға қуана қатысты. Бірінші курс, ОП-23-27к тобының студенті Жарылқасын Мұхамеджан жеңімпаз атанды. Барлық қатысушыларды құттықтаймыз және одан әрі табыс, жаңа жеңістер тілейміз!